• image

Prague British School

Vlastina 19, Praha 6 a K Lesu 558/2, Praha 4
 
Prague British School disponuje dvěma pobočkami, Kamýk a Vlastina, které se nacházejí v atraktivním školním areálu na Praze 4 a Praze 6, nedaleko centra města. Svým žákům poskytuje široké a vyvážené vzdělání v bezpečném a podnětném prostředí, které významně přispívá k radosti z učení, silné motivaci a dosažení vynikajících výsledků. Tato přední soukromá škola nabízí prvotřídní vzdělání studentům ve věku od 3 do 18 let.
Číst dál...

BAMBÍNO Jesle a mateřská školka

Šrobárova 14, 110 00 Praha 10 – Vinohrady
 
Ve školce Bambíno pečujeme o „naše“ děti tak, aby se zde cítily jako v bavlnce. Věříme, že vinohradská školka Bambíno nabízí velkorysé a inspirativní prostředí, kde nejen naši pedagogové a rodilí mluvčí, ale i zdravotní sestřičky věnují svým malým klientům každodenní maximální péči. Bambíno je akreditováno Ministerstvem školství, a proto si můžeme dovolit držet ceny co nejníže.
Číst dál...

AQUAPALACE Praha

Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice

Největší zábavní vodní park v České republice a přední atrakce pro rodiny s dětmi v Praze, AQUAPALACE Praha, láká každoročně stovky tisíc návštěvníků.


Číst dál...

Surf Arena Praha

Tupolevova 772, Praha 9 - Letňany

Zažijte ten nádherný pocit, kterému propadly miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Díky našemu simulátoru už nemusíte cestovat až k oceánu. V Surf Areně si pod vedením zkušených instruktorů osvojíte techniku jízdy a od prvních pokusů vleže na břiše nebo na kolenou (body boarding) plynule přejdete v rychlou a vzrušující jízdu ve stoje (surfing).
Číst dál...

Miminoo Garden restaurant

Mahlerovy sady 1, Praha 3

Dětem přátelská restaurace Miminoo Garden restaurant, která se nachází v klidném parku přímo pod Žižkovskou televizní věží, disponuje venkovní restaurací s grilem, barem, prostornou zahrádkou s houpacími sedačkami a pohodlnými křesly. Elegantní dřevěná budova nabízí místa k sezení v případě špatného počasí a během zimních měsíců.  Zastřešený prostor zahrádky je vybaven elektrickými terasovými ohřívači.
Číst dál...

Etnosvět vegetariánská restaurace

Legerova 40, Praha 2

Veganský tataráček, Seitanové špízy, Ořechový Wellington, Pekingská “kachna“… Delikátní speciality ze všech koutů světa můžete ochutnat ve vegetariánské restauraci Etnosvět, která se nachází jen pár kroků od stanice metra I. P. Pavlova v Praze. Kuchyň je pod vedením zkušeného šéfkuchaře Claytona Powella, můžete se tak připravit na úžasný fine diningový zážitek!
Číst dál...

Il Mulino Ristorante Pizzeria

Rytířská 22 - 110 00 Praha 1
 
Jedna z nejpřátelštějších a nejlepších italských restaurací v Praze, Il Mulino, je situována v samém srdci města, mezi Staroměstským a Václavským náměstí. V moderním vzdušném interiéru se můžete těšit na vynikající italské jídlo, srdečnou atmosféru a neodmyslitelný pocit komunity.

Číst dál...

AvantGarde Restaurant

Evropská 2690/17, Praha 6 – Dejvice

Sobotní brunch v restauraci Avantgarde nabízí jedinečný kulinářský zážitek a zábavu pro celou rodinu!  
 
Podnik je zcela nekuřácký a děti jsou zde vítány. Po celou dobu brunche je dětem k dispozici prostorný koutek s hračkami a odborným dohledem.

Číst dál...

Mlýnec

Novotného lávka 9, Praha 1

Restaurace Mlýnec nabízí strhující gastronomické představení české kuchyně, elegantní interiér a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Nachází se v samém srdci pulzujícího centra Prahy a pyšní se nádherným výhledem na Karlův most a řeku Vltavu.

Číst dál...

Žofín garden

Slovanský ostrov 226/8, Praha 1

Vychutnejte si rodinný oběd v jedné z nejlepších pražských restaurací pro rodiny s dětmi, ve které je malým strávníkům k dispozici prostorný dětský koutek! Restaurace Žofín garden, která se nachází na Slovanském ostrově, na pravém břehu řeky Vltavy, je vyhlášená vynikajícím jídlem, skvělou obsluhou a prostředím přátelským k dětem.

Číst dál...

Passage

V Celnici 10, Praha 1
 
Passage, která se nachází mezi Obecním domem a Masarykovým nádražím v ulici “V Celnici”, nabízí francouzskou restauraci Wine & Dine, vinotéku s největším výběrem francouzského vína v České republice, dětem přátelskou kavárnu Café & Bistrot Passage a luxusní střešní apartmá určené pro soukromé a firemní akce.

Číst dál...

Kino Aero

Biskupcova 31, Praha 3

Kino Aero, jeden z nejstarších filmových klubů v České republice, představuje nezávislý prostor promítající vynikající alternativní, současné a experimentální filmy. Aero se nesoustředí na filmy hlavního proudu a hollywoodské kasovní trháky. V tomto netradičním kině naleznete promítací místnost pro 336 návštěvníků a Aerobar s internetovým připojením. V kině se odehrávají různé festivaly, premiéry nových distribučních filmů nebo noční promítání.
Číst dál...

Dino park

OC Galerie Praha, Českomoravská 15 A, Praha 9
 
Dino park se nachází na střeše nákupního centra Galerie Harfa, hned vedle O2 areny. Tento park představuje opravdový zážitek pro děti, dospělé a fanoušky pravěkých dinosaurů. Naleznete zde dinosaury v životní velikosti, dětské hřiště s mnoha atrakcemi, kino promítající 4D film o dinosaurech, obchod i koutek s občersvením.

Číst dál...

Bio Oko

Františka Křížka  460/15, Praha 7

V Holešovicích se nachází komorní klubové  kino Bio Oko, které promítá širokou škálu kvalitních současných, nezávislých a zahraničních filmů. Je to jedinečný nezávislý prostor, který má něco pro každého. Bio Oko nabízí seniorům možnost shlédnout zajímavé snímky za velmi příznivé ceny. Projekce pro seniory se konají ve čtvrtek, v 10 hodin.
Číst dál...
Kam s dětmi v Praze: Praha je mimořádně rodině přátelské město a nabízí celou řada míst zaměřených na děti a rodinu – restaurace a kavárny s dětskými koutky, muzea, kina, divadla, zábavní a sportovní parky, dětská centra s koutky pro batolata, obchody pro děti, mateřská centra, mateřské školky a jesle. Město se může pochlubit i mnoha místy, která mohou děti využít zdarma, například hřiště, zahrady, vzdělávací a environmentální centra nebo rozsáhlé venkovní hrací plochy. Praguest shromažďuje informace o kulturních, sportovních a vzdělávacích akcích pro děti, zajímavé tipy a doporučení pro rodiny. Naleznete zde přehled míst, která jsou vybavena přebalovacím pultem, bezbariérovým přístupem nebo hracím prostorem pro děti všech věkových kategorií. Nechte se inspirovat naším průvodcem a užijte si mnoho nezapomenutelných okamžiků se vašimi dětmi. Tipy na aktuální akce pro děti v Praze, kam s dětmi v Praze, naleznete v sekci Akce v Praze.